Támogassa adója 1%-ával a Pécs-Normandia LC munkáját

Magyarország első szülőszállása a pécsi LIONS Ház, mely a Pécsett kezelt beteg elsősorban daganatos gyermekek szülei számára létesült. A családtagok a szállást a gyógykezelés teljes időtartamára térítésmentesen vehetik igénybe, így a család egysége és a szülői jelenlét ereje növeli a gyermek biztonságérzetét és elősegíti a gyógyulás esélyét is. Kérik, aki teheti a személyi jövedelemadója 1%-nak felajánlásával támogassa a Házat fenntartó Pécs-Normandia LIONS Clubot.