Pécs-Normandia LIONS Club

Az alábbi hír és kisfilm szép példa a civilek összefogására.

A Pécs-Normandia LIONS Clubot az év elején váratlanul megkereste az Érted és Veled Alapítvány, hogy pályázati forrást nyert
az egészségügyben tevékenykedő szervezetekről szóló kisfilm forgatására.
Az, hogy minket választottak ki, már külön elismerés, hiszen az alapítvány előzetesen tájékozódott a Civil Közösségek Házánál is.
A kisfilmet mintegy hete sugározzák - a Szülőszállást is bemutató kisfilmet is tartalmazó- egészség-magazinban a Pécs Tévében.
A harmadik kisfilm szól a Szülőszállásról.
A pár hét alatt lefutott projekt végeredménye elérhető az alábbi linken.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Pécs-Normandia Lions Club

Adószámunk: