Jótékonysági vacsoraestet rendezett a Pécs Normandia LC

A Pécs Normandia Lions Club 2019. január 25-én, pénteken a Laterum Hotel-Étterem dísztermében rendezte meg hagyományos vacsoraestjét, amelynek bevételét most is a Mentőöv szülőszállás fenntartására fordítják.

A rendezvényen elismerések átadásán túl sor került a Pécs Normandia Lions Club által szponzorált kismamaklub tagjainak avatására is. A 11 új tagot dr. Chrabák László kormányzó avatta fel.

A rendezvényt megtisztelte dr. Solymosiné dr. Kiss Ilona PDG tagfejlesztési felelős, valamint dr. Chrabák László kormányzó, valamint felesége is.