A Pécs-Normandia LC aktív részvétele a kárpátaljai segélyprogramban

A Pécs-Normandia LC aktívan részt vesz a szövetség kárpátaljai segélyprogramjában. Saját csatornáján keresztül évek óta ruhát és tartós élelmiszert juttat a külhoni rászorulóknak. Az idei küldemény is megérkezett már rendeltetési helyére. 2019-ben egy kamionnyi ruhát - 240 zsák- és egy raklap tartós élelmiszert küldött ki Kárpátaljára.

A tartós élelmiszer gyűjtésében a klub a tagjain kívül, a város vállalkozóitól is segítséget kapott.